Прихід св.Миколая чекають всі,особливо діти.Святий Миколай сьогодні завітав і до нашої сільської книгозбірні.Тут,18 грудня, дітки чекаючи приходу св.Миколая,співали,грали імпровізовані ігри,готували,перетворившись в кухарів з програми "Майстер шеф".Були тут і "ангели",які читали про добрі справи діток, а були і "чортики",яки нагадували про помилки.
середа, 22 грудня 2021 р.
вівторок, 30 листопада 2021 р.
неділя, 7 листопада 2021 р.
субота, 30 жовтня 2021 р.
четвер, 14 жовтня 2021 р.
понеділок, 20 вересня 2021 р.
29 серпня в Україні відзначають День пам'яті захисників України,згідно Указу Президента України від 23.08.2019.р. №621/2019 р. Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.
четвер, 12 серпня 2021 р.
середа, 4 серпня 2021 р.
субота, 10 липня 2021 р.
пʼятниця, 9 липня 2021 р.
В рубриці "Цей день в історії" та з пам'ятної дати в історії,бібліотека представляє історичну довідку "Битва під Берестечком-історичні факти"
До 1651 року, коли відбулась битва під Берестечком, Хмельницький встиг провести декілька успішних операцій і навернути на свій бік чимало прихильників. Після укладення Зборівського договору він користувався авторитетом серед місцевого населення та викликав чималий острах у поляків
понеділок, 28 червня 2021 р.
Бібліотека с.Теково представляє:
Майстер клас з виготовлення ляльки мотанки.
Лялька-мотанка: традиції, види й символи
Що означає назва, чому ляльки-мотанки не мають облич, на які групи й види їх поділяють; про значення кольорів, основні традиції виготовлення та місце мотанок ро українські вишиванки, рушники, килими й писанки знають усюди.
неділя, 20 червня 2021 р.
«Ма́ндри Гуліве́ра» англ. Gulliver's Travels — сатирико-фантастична книга Джонатана Свіфта , в якій яскраво і дотепно висміюються людські та суспільні вади й реалії того часу
середа, 9 червня 2021 р.
вівторок, 1 червня 2021 р.
понеділок, 24 травня 2021 р.
Щоб кров і піт віддать землі своїй,
Щоб у плодах мої хилились віти,
Щоб розроставсь в глибинах корінь мій.
М.Стельмах. «В твоїм грозовім полі,Україно…»
Михайло Стельмах – один із найяскравіших знавців багатств української мови.
субота, 22 травня 2021 р.
Бібліотека філія представляє краєзнавчу годину : "Вишиванка об'єднує серця. Легенди про вишиванку."
.Легенд про вишиванку багато,але до уваги користувачів бібліотеки зібрано оь такі факти.. Вишиванка не була просто звичайним повсякденним одягом, і навіть не просто "одягом з нагоди". Українська вишита сорочка — це оберіг, який містить сакральні символи та енергетику вишивальника. У звичайні дні носили "буденки".
пʼятниця, 14 травня 2021 р.
До ювілейної дати-150 років з дня народження,бібліотека-філія с.Теково представляє
"Літературна візитівка.Василь Стефаник"
14 травня день народження Василя Стефаника
вівторок, 11 травня 2021 р.
четвер, 6 травня 2021 р.
понеділок, 3 травня 2021 р.
Бібліотека- філія с.Теково пропонує ознайомитись з інформ -дайджестом:
"Великодня мандрівка світом"
Великдень – велике свято для всіх християн. І традиції його святкування складалися сторіччями. Але кожен народ схильний святкувати його по-своєму. Гарно прибраний дім, паска, крашанки й писанки на столі, за яким зібралась вся родина - саме так виглядає українська оселя в це чудове свято.
. Найбільше змагання проводиться в неділю на газоні біля Білого дому у Вашингтоні. Сотні дітей приходять зі своїми пасхальними кошиками з яскраво розфарбованими яйцями і катають їх вниз по галявині біля президентського маєтку.
середа, 21 квітня 2021 р.
вівторок, 20 квітня 2021 р.
Бібліотека-філія с.Теково пропонує ознайомитись з
книжково-ілюстративною виставкою:
«Чорнобиль немає минулого часу..."
( До 35-ої річниці з дня пам'яті Чорнобильської трагедії)Вже в нас нема ні лісу, ні небес
Так і живем од стресу і до стресу,
Абетку смерті маємо — АЕС
Л. Костенко.
26 квітня минає 35 років з часу,коли сталась страшна екологічна катастрофа в історії людства.Цього дня 1986 року вибухнув реактор на Чорнобильській атомній станції.Долі багатьох людей різних професій-цивільних і військових,які стали свідками,учасниками,героями та жертвами Чорнобильської катастрофи,змінилися назавжди.
Чорнобиль- це глобальна катастрофа ХХ ст.,яка сколихнула і зачепила весь світ.Що ж таке Чорнобиль для України?Це близько трьох з половиною мільйонів постраждалих від катастрофи та її наслідків.Це майже 10 відсотків території,що зазнала прямого радіаційного забруднення,160 тис. людей із 170 населених пунктів,яким довелося покинути рідні оселі і переїхати в інші міста,це постійний страх людей за своє життя і здоров'я,за екологічний стан земель і лісів,морів і рік.
І через роки цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини.Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу.Подвиг,який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС нвколи не буде забути
З нагоди дня пам'яті Чорнобильської трагедії бібліотека-філія с.Теково пропонує ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою "Чорнобиль немає минулого часу..."
Це видання познайомить юного читача з екологією — наукою, що вивчає взаємодію різних організмів як між собою, так і з навколишнім середовищем.В розділі Катастрофи,опис про катастрофу на Чорнобильській АЕС,екологічні особливості після радіаційного забруднення.
Трагедія Чорнобиля-основний зміст цієї книжки.Україна після атомної катастрофи 1986 року стала скорботною матір'ю для українського народу,і весь світ живої природи став її невинною жертвою.Книга Євгена Гуцала "Діти Чорнобиля" - це правдиві розповіді про трагічне буття юних героїв уже після Чорнобиля.
.До книги увійшли кращі твори відомого українського поета, зокрема, поема «Чорнобильська мадонна». У своєму творі автор показав всі страшні наслідки чорнобильської катастрофи, розповідає про перших ліквідаторів аварії, про те, чим платить людство за накоєні гріхи